Speciální

Zobrazené položky 1 - 11 / 11
 

Čistící hmota Cyber Clean Home&Office Tub, 145 g

  Cyber Clean Tub, 145g balení unikátní čistící hmoty se švýcarskou technologií, která sbírá špínu a hubí bakterie. Na klávesnici je více bakterií než na veřejné toaletě! Nový Cyber Clean je řešením. Čistí a zabíjí až 80% bakterií pomocí unikátní patentované formule.

  Čistící roztok na gumové i silikonové válce, 50 ml, Logo

   Odstraňuje nečistoty vznikající při běžném provozu zařízení výpočetní a reprografické techniky - zejména pigmentové nečistoty, barviva, mastnotu, zbytky lepidel apod. Zabraňuje stárnutí gumových ploch a obnovuje přilnavost gumových válců.

   Čistící roztok na zaschlé InkJet trysky, 20 ml, Logo

    Účinný roztok určený k pročištění zaschlých trysek tiskových cartridgí inkoustových tiskáren. Roztok doporučujeme použít v případě, že pro uvolnění usazenin nepomáhá režim čištění uvedený v návodu výrobce tiskárny.

    Čistící roztok pro bílé tabule, 250 ml, Logo

     Čisticí roztok je určen pro rychlé a snadné čištění bílých tabulí. Roztok pouze nastříkejte na utěrku a tabuli očistěte. Při větším znečištění nastříkejte roztok přímo na tabuli a nechte chvíli působit. Přípravek je vhodný pro všechny typy popisovačů bílých tabulí.

     Čistící sada na klávesnice, spray 50ml, houbička, ubrousky, aplikátory, Logo

      Roztok obsažený v sadě je vhodný k čištění plastových povrchů veškerého zařízení výpočetní a kancelářské techniky. Sada obsahuje čisticí roztok 50 ml, speciálně tvarovanou houbičku, 5 suchých ubrousků, 3 pěnové aplikátory.

      Čistící sada pro digitální fotoaparáty a kamery, spray 50ml, mikroutěrka, Logo

       Souprava je určená pro šetrné čištění digitálních fotoaparátů a kamer. Roztok efektivně odstraňuje prach, mastnotu a otisky prstů z displeje. Štěteček s balónkem, utěrka z mikrovlákna a pěnová tyčinka se postarají také o čistotu objektivu a dalších nepřístupných míst.

       Čistící sada pro navigace a PDA, spray 50ml, mikroutěrka, ubrousky, Logo

        Speciální čistící roztok odstraňuje usazeniny prachu a otisky prstů z citlivých povrchů navigační přístrojů a PDA. Nanesený antistatický film udržuje displej déle čistý. Naneste roztok na suchý ubrousek či utěrku z mikrovlákna a displej vyčistěte. Utěrka z mikrovlákna je vhodná také pro šetrné čištění skel brýlí, čoček dalekohledu, displej fotoaparátu a další citlivé povrchy.

        Čistící stlačený vzduch Čistík na těžce přístupná místa, 400 ml

         Stlačený plyn je vhodný k čištění nepřístupných nebo citlivých míst počítačů, kamer, klávesnic, tiskáren, CD mechanik aj. Přiložena plastová tyčinka pro přesné použití a větší účinnost.

         Čistící stlačený vzduch na těžce přístupná místa, 400 ml, Logo

          Stlačený plyn je vhodný k čištění nepřístupných nebo citlivých míst počítačů, kamer, klávesnic, tiskáren, CD mechanik aj. Přiložena plastová tyčinka pro přesné použití a větší účinnost.

          Čistící utěrka mikrovlákno, velmi jemná na omak, 15x17cm, modrá, Logo

           Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery, PDA apod. Materiál - 100% polyester. Utěrku lze prát ve vlažné vodě. Praním neztrácí své vlastnosti, ale může mírně vyblednout.

           Utěrka mikrovlákno, modrá s potiskem, 15x17cm, Logo

            Utěrka z mikrovlákna, velmi jemná na omak, semišová úprava. Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery, PDA apod.Materiál - 100% polyester. Utěrku lze prát ve vlažné vodě. Praním neztrácí své vlastnosti, ale může mírně vyblednout.