Multifunkční tiskárny

Zobrazené položky 1 - 4 / 4
 

Brother DCP-L8410CDW, multifunkční tiskárna laserová barevná

  Brother DCP-L8410CDW. Určeno pro firmy, které vyžadují spolehlivý tisk, skenování a kopírování. Brother DCP-L8410CDW s působivou rychlostí tisku a skenování je přesně ta pravá volba.

  Brother MFC-J3930DW, multifunkční tiskárna inkoustová barevná A3

   Tisk, kopírování, skenování a faxování - to vše až do formátu A3. Brother MFC-3930DW je vlajkovou lodí série Ink Benefit Professional. Vysoká rychlost a doba vytištění první stránky jen 6 sekund zabezpečí, že na výtisky nebudete čekat. S pevným i bezdrátovým síťovým rozhraním, vysokou měsíční zatížitelností a plnohodnotným A3 tiskem přináší spolehlivost a profesionální kvalitu tisku do Vaší kanceláře.

   Brother MFC-L5700DN, multifunkční tiskárna laserová, fax, duplexní tisk, ADF, USB, LAN

    Brother MFC-L5700DN, multifunkční tiskárna laserová, fax, duplexní tisk, ADF, USB, LAN. Zařízení Brother MFC-L5700DN nabízí čtyři funkce v jednom (rychlý tisk, skenování, kopírování a faxování) spolu se snadno použitelným velkým dotykovým panelem a ADF až na 50 listů. Použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet ušetříte nemalé prostředky a díky flexibilní manipulaci s papírem můžete pracovat mnohem efektivněji.
     

    Brother MFC-L8690CDW, multifunkční tiskárna laserová barevná

     Profesionální barevná laserová tiskárna Brother MFC-L8690CDW poskytuje skvělé rychlosti tisku spolu s komplexními možnostmi pro mobilní a cloudové připojení a bezproblémovou integrací do kanceláře.