Řezačky papíru

Zobrazené položky 1 - 16 / 57
 

Dřevěný dorazník papíru pro EBA 4205, 4215, 4250, 4300, 4305, 4315, 4350

  Dřevěný dorazník papíru pro EBA 4205, 4215, 4250, 4300, 4305, 4315, 4350.

  Kotoučová řezačka papíru ENORME TR310, TR-310 A3

   Kotoučová řezačka papíru ENORME TR310, TR-310 A3 pro občasné použití v domácích kancelářích. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 440 mm, tj. formát A3. Vybavena přítlačným průhledným pravítkem, které brání nežádoucímu pohybu dokumentů během řezání. Na pracovní ploše jsou předtištěná centimetrová měřidla usnadňující přesné nastavení řezu. Řezačka je lehká pro snadnou manipulaci.

   Kotoučová řezačka papíru ENORME TR410, TR-410 A4

    Kotoučová řezačka papíru ENORME TR410, TR-410 A4 pro občasné použití v domácích kancelářích. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm, tj. formát A4. Vybavena přítlačným průhledným pravítkem, které brání nežádoucímu pohybu dokumentů během řezání. Na pracovní ploše jsou předtištěná centimetrová měřidla usnadňující přesné nastavení řezu. Řezačka je lehká pro snadnou manipulaci.

    Kotoučová řezačka papíru Fellowes Electron A3

     Kotoučová řezačka papíru Fellowes Electron A3 je řezačka papíru s výměnnými pracovními nástroji. Vedle základního rovného řezu je k dispozici rýhovací kolečko, řez ve tvaru vlnky a přerušovaný (perforační) řez pro snadné odtrhávání papíru. Místo řezu je naznačeno LED svítivou diodou. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 460 mm tj. formát A3. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž (řez ve tvaru vlnky, přerušovaný, rovný, rýhovací kolečko), gumový pásek A3 pro řezačku papíru Fellowes Electron.

     Kotoučová řezačka papíru Fellowes Electron A4

      Kotoučová řezačka papíru Fellowes Electron A4 je řezačka papíru s výměnnými pracovními nástroji. Vedle základního rovného řezu je k dispozici rýhovací kolečko, řez ve tvaru vlnky a přerušovaný (perforační) řez pro snadné odtrhávání papíru. Místo řezu je naznačeno LED svítivou diodou. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm tj. formát A4. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž (řez ve tvaru vlnky, přerušovaný, rovný, rýhovací kolečko), gumový pásek A4 pro řezačku papíru Fellowes Electron.

      Kotoučová řezačka papíru Fellowes Neutron A4

       Kotoučová řezačka papíru Fellowes Neutron A4. Řezačka papíru má plastovou základnu a velice atraktivní design v kombinaci černé a žluté. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm, tj. formát A4. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž (řez ve tvaru vlnky, přerušovaný, rovný, rýhovací kolečko), gumový pásek A4 pro řezačku papíru Fellowes Neutron.

       Kotoučová řezačka papíru Fellowes Proton A3

        Kotoučová řezačka papíru Fellowes Proton A3. Řezačka papíru má kovovou základnu a velice atraktivní design. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 460 mm, tj. formát A3. Výměnné pracovní nástroje k dokoupení. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž (řez ve tvaru vlnky, přerušovaný, rovný, rýhovací kolečko), gumový pásek A3 pro řezačku papíru Fellowes Proton.

        Kotoučová řezačka papíru Fellowes Proton A4

         Kotoučová řezačka papíru Fellowes Proton A4. Řezačka papíru má kovovou základnu a velice atraktivní design. Kapacita řezání až 8 listů 80g papíru. Délka řezu 320 mm, tj. formát A4. Výměnné pracovní nástroje k dokoupení. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž (řez ve tvaru vlnky, přerušovaný, rovný, rýhovací kolečko), gumový pásek A4 pro řezačku papíru Fellowes Proton.

         Kotoučová řezačka papíru KW-triO 1300, délka řezu 1300 mm

          Kotoučová řezačka papíru KW-triO 1300, délka řezu 1300 mm. Kvalitní kolečková řezačka vybavena podstavcem a odpadním vakem s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči. Maximální délka řezu 1300 mm, maximální tloušťka řezu 0,7 mm. Řezačka umožňuje řezání více listů papíru současně. Ergonomická řezná hlava. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

          Kotoučová řezačka papíru KW-triO 1500, délka řezu 1500 mm

           Kotoučová řezačka papíru KW-triO 1500, délka řezu 1500 mm. Kvalitní kolečková řezačka vybavena podstavcem a odpadním vakem s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči. Maximální délka řezu 1500 mm, maximální tloušťka řezu 0,7 mm. Řezačka umožňuje řezání více listů papíru současně. Ergonomická řezná hlava. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

           Kotoučová řezačka papíru KW-triO 2000, délka řezu 2000 mm

            Kotoučová řezačka papíru KW-triO 2000, délka řezu 2000 mm. Kvalitní kolečková řezačka vybavena podstavcem a odpadním vakem s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči. Maximální délka řezu 2000 mm, maximální tloušťka řezu 0,5 mm. Řezačka umožňuje řezání více listů papíru současně. Ergonomická řezná hlava. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

            Kotoučová řezačka papíru KW-triO 360 A4

             Kotoučová řezačka papíru KW-triO 360. Kvalitní kotoučová řezačka s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči, určena pro formát A4. Maximální délka řezu 360 mm. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

             Kotoučová řezačka papíru KW-triO 480 A3+

              Kotoučová řezačka papíru KW-triO 480 A3+. Kvalitní kotoučová řezačka s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči, určena pro formát A3+.  Maximální délka řezu 480 mm. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

              Kotoučová řezačka papíru KW-triO 670, délka řezu 670 mm

               Kotoučová řezačka papíru KW-triO 670, délka řezu 670 mm. Kvalitní kotoučová řezačka s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči, určena pro formát A2. Maximální délka řezu 670 mm. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

               Kotoučová řezačka papíru KW-triO 960, délka řezu 960 mm

                Kotoučová řezačka papíru KW-triO 960, délka řezu 960 mm. Kvalitní kolečková řezačka vybavena podstavcem a odpadním vakem s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči. Maximální délka řezu 960 mm, maximální tloušťka řezu 1 mm. Řezačka umožňuje řezání více listů papíru současně. Ergonomická řezná hlava. Možnost zakoupit náhradní řezací nůž, náhradní řezací hlavu a náhradní přítlačné pravítko pro kotoučovou řezačku papíru KW-triO.

                Kotoučová řezačka papíru KW-triO eco 33 A4

                 Kotoučová řezačka papíru KW-triO eco 33 A4 je kvalitní kotoučová řezačka papíru s pevnou kovovou základnou a řeznou hlavou umístěnou na kovové tyči. Určena pro formát A4. Pracovní stůl je vybaven natištěnými měřítky a přítlačnou lištou z průhledného plastu. Maximální tloušťka řezu 0,7 mm. Délka řezu: 33 cm. Rotační nůž z nerezové tvrzené oceli. Možnost zakoupit náhradní řezací hlavu pro řezačku papíru KW-triO eco.