LCD, plazma, notebook

Zobrazené položky 1 - 7 / 7
 

Čisticí pěna Čistík na LCD, plazma, TV, 400ml

  Antistatická pěna je určena k šetrnému čištění LCD a plazmových TV. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot.

  Čistící pěna na LCD, notebooky, 100ml, Logo

   Antistatická, bakteriocidní pěna je určena k čištění LCD monitorů a notebooků. Účinné látky vytvoří pěnu, která nestéká, ale naopak na sebe naváže veškeré nečistoty. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot.

   Čistící pěna na LCD, notebooky, 100ml, Logo + utěrka z mikrovlákna

    Antistatická, bakteriocidní pěna je určena k čištění LCD monitorů a notebooků. Účinné látky vytvoří pěnu, která nestéká, ale naopak na sebe naváže veškeré nečistoty. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot. Utěrka z mikrovlákna 15x17cm - Šetrně a efektivně vyčistí skla brýlí, čočky dalekohledu, displej fotoaparátu, kamery, PDA, LCD monitor apod.

    Čistící trhací ubrousky Čistík na LCD, notebooky, dóza, 50ks

     Trhací ubrousky v malé praktické dóze šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD monitorů, PDA, laptopů, skenerů, zpětných projektorů, plazmových TV. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu. Ubrousky nezanechávají šmouhy, nevyžadují utření do sucha.

     Čistící trhací ubrousky na LCD TV, plasma TV, dóza, 50ks, Logo

      Trhací ubrousky v malé praktické dóze šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD a plazmových TV. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.

      Čistící trhací ubrousky na LCD, notebooky, dóza, 50ks, Logo

       Trhací ubrousky v malé praktické dóze šetrně a efektivně odstraňují prach, mastnotu a jiné nečistoty z LCD monitorů, PDA, laptopů, skenerů, zpětných projektorů, plazmových TV. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.

       Čistící trhací ubrousky na LCD, plazma TV, dóza, 100ks, Logo

        Antistatické utěrky na čištění LCD a plazmových TV, notebooků, tabletů a dalších citlivých povrchů. Nehořlavé, neobsahují alkohol. Jemně a šetrně odstraňují nečistoty, nezanechávají šmouhy, nevyžadují utření do sucha. Neškodí životnímu prostředí.