Sluchátka

Zobrazené položky 1 - 8 / 8
 

GENIUS HS-02B sluchátka s mikrofonem

  GENIUS HS-02B sluchátka s mikrofonem, 2 x 3.5mm jack. HS-02B a HS-02C jsou nastavitelná sluchátka v klasickém provedení s měkkými molitanovými klapkami pro dlouhodobé pohodlí. Nastavitelný mikrofon a in-line ovládání hlasitosti činí váš hlas mnohem jasnějším. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

  GENIUS HS-04S sluchátka s mikrofonem

   GENIUS HS-04S sluchátka s mikrofonem. Výborná pro hraní her po internetu, online komunikaciFiltry na mikrofonu omezují nežádoucí zvuk v pozadí. Jemné podušky pro komfort i trvanlivost.Sluchátka obsahují regulátor hlasitosti. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

   GENIUS HS-05A sluchátka s mikrofonem

    GENIUS HS-05A sluchátka s mikrofonem, navíjecí kabel. Luxusní sluchátka v plné velikosti pro pohodlí Užijte si jasný zvuk se sluchátky HS-05A od firmy Genius. Tato luxusní sluchátka s klapkami plné velikosti předchází nepohodlí uší po dlouhém používání, upravitelná spojovací čelenka. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

    GENIUS HS-200C sluchátka s mikrofonem

     GENIUS sluchátka s mikrofonem HS-200C. Integrovaný mikrofon: Ano, Ovládání hlasitosti: Ne, Vibrace: Ne, Délka kabelu: 1,8 m, Citlivost mikrofonu: - 38dB, Citlivost sluchátek: 105 dB. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

     GENIUS HS-400A sluchátka s mikrofonem, černo-zelená

      GGENIUS HS-400A sluchátka s mikrofonem, černo-zelená. Design klapek ve stylu graffiti. Stereo sluchátka s integrovaným mikrofonem. Skvělá pro MSN/ internetový telefon /Skype také pro přehrávače MP3/CD/rádio. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

      GENIUS HS-M200C sluchátka s mikrofonem, single jack

       GENIUS HS-M200C sluchátka s mikrofonem, single jack. Integrovaný mikrofon: Ano, Ovládání hlasitosti: Ne, Vibrace: Ne, Délka kabelu: 1,8 m, Citlivost mikrofonu: - 38dB, Citlivost sluchátek: 105 dB. Konektor: 3,5 mm jack.

       GENIUS HS-M270 sluchátka s mikrofonem, bílá

        GENIUS HS-M270 sluchátka s mikrofonem, bílá. Tento headset je ideální společník pro poslech hudby během cvičení, práce nebo při jízdě na kole. Easy-to-fit design zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení sluchátek. Na výběr jsou tři velikosti silikonových špuntů (S/M/L), které perfektně sedí. Konektor: 3,5 mm jack.

        GENIUS HS-M505X sluchátka s mikrofonem

         GENIUS sluchátka s mikrofonem HS-M505X. Vlastnosti: Nastavitelný popruh a mikrofon, Ovládání hlasitosti, 40mm měniče pro hluboké basy, Technické specifikace: Headset - Citlivost: 112dB +/- 4dB-, Frekvenční rozshah: 20Hz~20KHz. Konektor: 3,5 mm jack.