Držáky a podstavce

Zobrazené položky 1 - 16 / 39
 

Chladící podstavec pod notebook Fellowes Maxicool

  Používání chladícího podstavce pod notebook Fellowes Maxicool podporuje zdravější pozici při práci s notebookem. Redukuje napětí zad, uvolňuje napětí krční páteře a usnadňuje zachování správného držení těla. Vhodné na cesty, do kanceláře i domácnosti. Moderní stojan pro notebooky do velikosti 17". Vysoce výkonný, ultratichý ventilátor USB dokonale ochlazuje notebook.

  Držák dokumentů Fellowes I-Spire, černý

   Používáním kancelářského držáku dokumentů Fellowes I-Spire předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Držák dokumentů 5v1: tabulka na psaní, podstavec pod tablet, psací podložka pod dokumenty nebo magnetická tabulka na stůl. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Usnadňuje organizaci věcí na pracovním stole. Série i-Spire, moderní a stylový design.

   Držák mobilu do auta, přísavka na sklo, s ramenem, černý

    Držák mobilu do auta, nastavitelná šířka, přísavka na sklo, rameno, délka krku 10,5 cm, kloubový.

    Držák mobilu Logo, PDA, GPS kloubový, do auta, černý, plast

     Univerzální držák mobilního telefonu nebo GPS do auta, vhodný pro všechny automobily, jednoduché použití, integrovaný USB výstup pro nabíjení zařízení, flexibilní krk držáku.

     Držák mobilu na stů Logol, modrý, termoplast

      Logo držák mobilu "trojnožka", nastavitelný sklon nožiček, nastavitelná šířka držáku až 7 cm, materiál termoplast, modrý.

      Držák na tablet Fellowes I-Spire černý

       Používání držáku na tablet Fellowes I-Spire podporuje zdravější pozici při práci. Redukuje napětí zad, uvolňuje napětí krční páteře a usnadňuje zachování správného držení těla. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Inovační design podstavce zajišťuje komfortní sledování displeje. Série i-Spire™, moderní a stylový design, tablet může být uložen ve svislé nebo vodorovné poloze, pro tablety o tloušťce do 13 mm.

       Držák PC na zem Fellowes Premium

        Používáním držáku PC na zem Fellowes Premium podporujete čisté a uspořádané pracoviště. Umožňuje bezpečné uložení jednotky počítače pod nebo vedle psacího stolu, šetří místo. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Moderní a stylový design, odolná kovová konstrukce, regulace šířky v rozsahu 180 až 230 mm, kolečka s aretací, barva grafitová, materiál kov, rozměry (dxšxv) 240×230×270 mm.

        Držák PC na zem, černý, plast

         Podstavec pod skříň počítače vybavený kolečky pro snadné popojíždění s počítačem např. z důvodu úklidu pod ním či zapojování kabelů. K držáku jsou přibaleny pryžové dorážky, aby nedrnčely bočnice PC o plastový držák a aby nedošlo k jeho poškrábání.

         Držák PC na zem, nastavitelná šířka, černý, plast

          Držák PC s nastavitelnou šířkou od 15,5 cm do 25,5 cm. Černý, na kolečkách.
           

          Podstavec pod monitor Fellowes I-Spire bílý

           Používáním podstavce pod monitor Fellowes I-Spire předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Zvedá obrazovku na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Série i-Spire™, moderní a stylový design, umožňuje regulace výšky monitoru o maximální váze 5,5–6 kg do cca 9 cm, snadná instalace bez nutnosti použití nástrojů, barva bílá, materiál plast, rozměry (dxvxš) 505×125×220 mm.

           Podstavec pod monitor Fellowes I-Spire černý

            Používáním podstavce pod monitor Fellowes I-Spire předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Zvedá obrazovku na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Série i-Spire™, moderní a stylový design, umožňuje regulace výšky monitoru o maximální váze 5,5–6 kg do cca 9 cm, snadná instalace bez nutnosti použití nástrojů, barva černá, materiál plast, rozměry (dxvxš) 505×125×220 mm.

            Podstavec pod monitor Fellowes Office Suites PREMIUM

             Používáním stojanu pod monitor Fellowes Office Suites PREMIUM předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Umožňuje nastavení monitoru na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Určen pro standardní monitory či LCD / TFT monitory do maximální hmotnosti do 36 kg. S praktickou zásuvkou a odkladači. Určen pro monitory do maximální hmotnosti do 36 kg

             Podstavec pod monitor Fellowes Office Suites STANDARD

              Používáním podstavce pod monitor Fellowes STANDARD předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Umožňuje nastavení monitoru na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Určen pro všechny typy monitorů či LCD / TFT monitorů do hmotnosti do 36 kg. Usnadňuje organizaci pracovního prostoru, umožňuje postavení velkých standardních monitorů nebo monitorů LCD/TFT o maximální váze 36 kg, možnost regulace výšky – 5 pozic od 10 k 15 cm.

              Podstavec pod monitor Fellowes OVAL

               Používáním stojanu pod monitor Fellowes OVAL předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Umožňuje nastavení monitoru na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Možnost otočení podložky o 45°. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Určen pro LCD a TFT monitory do maximální hmotnosti do 14 kg.

               Podstavec pod monitor Fellowes PREMIUM

                Používáním stojanu pod monitor Fellowes PREMIUM předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Umožňuje nastavení monitoru na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Určen pro LCD / TFT monitory do maximální hmotnosti do 36 kg.

                Podstavec pod monitor Fellowes PREMIUM PLUS

                 Používáním stojanu pod monitor Fellowes PREMIUM předcházíte bolesti šíje a krční páteře. Umožňuje nastavení monitoru na úroveň očí, čím zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Určen pro LCD a TFT monitory do maximální hmotnosti do 36 kg.