Reflexní pásky

Zobrazené položky 1 - 14 / 14
 

Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 30 cm oranžová

  Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 30 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 35 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

  Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 30 cm žlutá

   Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 30 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 35 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

   Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 40 cm oranžová

    Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 40 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 45 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

    Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 40 cm žlutá

     Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 40 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 45 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

     Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 50 cm oranžová

      Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 50 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 55 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

      Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 50 cm žlutá

       Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 50 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 55 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

       Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 60 cm oranžová

        Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 60 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 65 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

        Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 60 cm žlutá

         Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 60 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 65 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

         Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 70 cm oranžová

          Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 70 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 75 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

          Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 70 cm žlutá

           Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 70 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 75 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

           Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 80 cm oranžová

            Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 80 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 85 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

            Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 80 cm žlutá

             Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 80 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 85 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

             Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 90 cm oranžová

              Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 90 cm oranžová, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 95 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.

              Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 90 cm žlutá

               Reflexní páska 1reflexni Hi-Vis 90 cm žlutá, šíře 5 cm se zapínáním na suchý zip (+5 cm, celková délka 95 cm). Pásku lze snadno a rychle připnout přes oděv na ruku či nohu díky suchému zipu na koncích pásky. Vhodné pro chodce, cyklisty a všechny účastníky nočního silničního provozu.