Tiskárny

Zobrazené položky 1 - 16 / 17
 

Brother HL-1110E, laserová tiskárna, USB

  Brother HL-1110E, laserová tiskárna, USB. Tato rychlá, cenově dostupná monochromatická laserová tiskárna nabízí vynikající kvalitu tisku. Snadno se používá a má nízké provozní náklady. Brother HL-1110E spolehlivě splní Vaše každodenní požadavky. Tento základní model se může pochlubit rychlým tiskem až 20 stran za minutu, kdy první strana je vytištěna do 10 sekund. Díky vysokému rozlišení tisku se můžete spolehnout na vynikající kvalitu dokumentů.

  Brother HL-1112E, laserová tiskárna, USB

   Brother HL-1112E, laserová tiskárna, USB. Laserová tiskárna Brother HL-1112E, 20 str./min., GDI. Při vývoji tiskárny Brother HL-1112E byl kladen důraz zejména na malé rozměry a kvalitu tisku. Je speciálně navržena tak aby si našla místo na každém pracovním stole. Díky malým rozměrům a vysoké spolehlivosti je vhodná zejména pro domácí tisk.

   Brother HL-1210WE, laserová tiskárna, USB, WiFi

    Brother HL-1210WE, laserová tiskárna, USB, WiFi. Tato rychlá, cenově dostupná monochromatická laserová tiskárna nabízí vynikající kvalitu tisku. Snadno se používá a má nízké provozní náklady. Brother HL-1210WE spolehlivě splní Vaše každodenní požadavky. Tento základní model se může pochlubit rychlým tiskem až 20 stran za minutu, kdy první strana je vytištěna do 10 sekund. Díky vysokému rozlišení tisku se můžete spolehnout na vynikající kvalitu dokumentů. K dispozici je navíc možnost bezdrátového připojení přes Wi-Fi.

    Brother HL-1222WE, laserová tiskárna, USB, WiFi

     Rychlá a kompaktní bezdrátová mono laserová tiskárna Brother HL-1222WE nabízí profesionální kvalitu tisku za super nízkou cenu. Ideální pro pracovní skupiny. Snadno použitelná tiskárna Brother HL-1222WE spolehlivě splní vaše požadavky na každodenní tisk a zároveň pomáhá snižovat náklady na tisk.

     Brother HL-1223WE, laserová tiskárna, USB, WiFi

      Rychlá a kompaktní bezdrátová mono laserová tiskárna Brother HL-1223WE nabízí profesionální kvalitu tisku za super nízkou cenu. Ideální pro pracovní skupiny. Snadno použitelná tiskárna Brother HL-1223WE spolehlivě splní vaše požadavky na každodenní tisk a zároveň pomáhá snižovat náklady na tisk.

      Brother HL-B2080DW, laserová tiskárna černobílá

       Brother HL-B2080DW. Tato tiskárna je vhodná pro stolní počítače. Je kompaktní a tiše tiskne na pozadí, zatímco pracujete a telefonujete. Ve skutečnosti můžete Brother HL-B2080DW umístit kdekoli v domácnosti nebo kanceláři, protože tiskárna se může připojit přes domácí síť nebo bezdrátově prostřednictvím mobilního telefonu. S touto tonerbenefit tiskárnou vytisknete až 2000 stran a nemusíte ji měnit tak často. Brother HL-B2080DW je dodávána přímo s tonerem s kapacitou 2000 stran.

       Brother HL-L2312D, laserová tiskárna černobílá

        Brother HL-L2312D je tichá, kompaktní mono laserová tiskárna. Je to skvělá volba, pokud máte ve svém domě nebo kanceláři omezený prostor. Tato tiskárna tiskne tiše na pozadí při méně než 50 dB. Jedna z našich nejrychlejších a nejúčinnějších malých kancelářských tiskáren. Budete potěšeni jasnou kvalitou textu a rychlostí tisku až 30 stránek za minutu. S velkým zásobníkem na 250 listů papíru nepotřebujete neustále doplňovat zásobník papíru a soustředit se na to, co potřebujete.

        Brother HL-L2352DW, laserová tiskárna černobílá

         Brother HL-L2352DW je tichá stolní tiskárna, která poskytuje vysokou rychlost tisku bez toho, aby byla hlučná. Je kompaktní a tiskne tiše na pozadí, zatímco pracujete. Tuto tiskárnu můžete umístit kdekoli ve vašem domě nebo v kanceláři. Lze ji připojit přes domácí síť nebo bezdrátově. Další výhodou je tisk z mobilního telefonu nebo tabletu, aniž byste museli používat počítač. Ušetřete čas díky automatickému oboustrannému tisku a velkému zásobníku papíru na 250 listů. Ujistěte se, že máte důležitý dokument vždy, když potřebujete, aniž byste museli stále zásobník doplňovat.

         Brother HL-L2372DN, laserová tiskárna černobílá

          Brother HL-L2372DN. Toto tiché zařízení vhodné pro stolní počítače poskytuje vysokou rychlost tisku, aniž by bylo hlučné. Je kompaktní a tiskne tiše na pozadí, takže můžete pracovat bez přerušení. Při vysoké rychlosti tisku až 34 stran za minutu nebudete nikdy dlouho čekat na tisk dokumentu. Automatický oboustranný tisk a standardní zásobník papíru na 250 listů snižuje časté doplňování papíru.

          Brother HL-L5000D, laserová tiskárna, duplexní tisk, paralelní port, USB

           Brother HL-L5000D, laserová tiskárna, duplexní tisk, paralelní port, USB. Tiskárna Brother HL-L5000D vám v každé situaci nabídne vysokou rychlost a vynikající výsledky. Je ideální volbou pro segment SMB (malé a střední podniky). Nabízí přidanou hodnotu v možnosti použití volitelných vysokokapacitních tonerových kazet.

           Brother HL-L5100DN, laserová tiskárna, duplexní tisk, USB, LAN

            Brother HL-L5100DN, laserová tiskárna, duplexní tisk, USB, LAN. Mono laserová tiskárna Brother HL-L5100DN je skvělou volbou pro uživatele, kteří požadují vysoký výkon a zároveň malé rozměry zařízení.

            Brother HL-L5200DW, laserová tiskárna, duplexní tisk, USB, LAN, WiFi

             Brother HL-L5200DW, laserová tiskárna, duplexní tisk, USB, LAN, WiFi. Tato bezdrátová tiskárna nabízí flexibilní řešení pro každou rušnější kancelář a díky různým možnostem připojení najde využití kdekoliv. Díky vysoké rychlosti tisku, skvělé manipulaci s papírem a možnosti použití vysokokapacitních tonerových kazet je HL-L5200DW ideální volbou pro vaše podnikání.

             Brother HL-L6300DW, laserová tiskárna černobílá

              S touto robustní tiskárnou se vám otevírají nové obchodní příležitosti. Tiskárna nabízí snadnou a rychlou manipulaci s papírem, vysokou rychlost tisku a nové volitelné tonerové kazety, které výrazně snižují tiskové výdaje. Brother HL-L6300DW se stane ideálním partnerem ve vašem podnikání.

              Brother HL-L6400DW, laserová tiskárna, duplexní tisk, NFC, USB, WiFi, LAN

               Brother HL-L6400DW, laserová tiskárna, duplexní tisk, NFC, USB, WiFi, LAN. Najděte nové obchodní příležitosti s tímto robustním zařízením. Nabízí vynikající možnosti manipulace s papírem, vysoké rychlosti tisku a nové volitelné vysokokapacitní tonerové kazety, které významně snižují náklady na tisk. To vše dělá z této tiskárny ideální zařízení pro váš byznys. Snižte náklady na tisk s volitelnými vysokokapacitními tonerovými kazetami až na 20000 stran. Zařízení nabízí vynikající manipulaci s papírem (kapacitu 570 listů papíru lze rozšířit až na 2650 listů) a vysoké rychlosti samotného tisku, které dosahují až 50 str./min. Pro mnohem intuitivnější ovládání samotného menu je k dispozici velký dotykový LCD displej s úhlopříčkou 4,5 cm. Pomocí NFC lze zabezpečit tisk a vylepšit přihlašování uživatelů při přímém tisku dokumentů bez nutnosti kupovat další čtečku karet.
                

               Brother HL-L8260CDW, laserová tiskárna barevná

                Brother HL-L8260CDW poskytuje tisk v obchodní kvalitě. Bezdrátová barevná tiskárna Brother HL-L8260CDW vyvinutá pro plnou flexibilitu nabízí snadný tisk a sdílení, do vašeho podnikání přinese požadovanou produktivitu.

                Brother HL-L8360CDW, laserová tiskárna barevná

                 Brother HL-L8360CDW vyrobená pro skutečnou flexibilitu nabízí celou řadu funkcí, které lze přizpůsobit pro zajištění produktivity ve vašem podnikání.