Podložky pod myš

Zobrazené položky 1 - 16 / 34
 

GENIUS GX-SPEED P100, herní podložka pod myš

  GENIUS GX-SPEED P100, herní podložka pod myš. Herní podložka pod myš vyrobena z vlákna a gumy. Okraje jsou upraveny proti třepení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE: Rozměry: 355 x 254 x 3 mm, Hmotnost: 169 g

  Podložka pod myš a zápěstí Fellowes CRYSTAL gelová černá

   Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes CRYSTAL předcházíte bolesti zapěstí. Speciální výplňový materiál pomáhá udržet zápěstí ve správné poloze během práce. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Vyrobeno z průhledného materiálu, povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí, gel se vytvaruje podle ruky a redukuje tlak na zápěstí, tvar podložky pod zápěstí je závislý na síle tlaku ruky a tělesné teplotě, zlepšuje krevní oběh, protiskluzová úprava, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva černá, vnější materiál polypropylen, výplňový materiál gel, rozměry (dxšxv) 230×202×14 mm.

   Podložka pod myš a zápěstí Fellowes CRYSTAL gelová modrá

    Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes CRYSTAL předcházíte bolesti zapěstí. Speciální výplňový materiál pomáhá udržet zápěstí ve správné poloze během práce. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Vyrobeno z průhledného materiálu, povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí, gel se vytvaruje podle ruky a redukuje tlak na zápěstí, tvar podložky pod zápěstí je závislý na síle tlaku ruky a tělesné teplotě, zlepšuje krevní oběh, protiskluzová úprava, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva modrá, vnější materiál polypropylen, výplňový materiál gel, rozměry (dxšxv) 230×202×14 mm.

    Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá

     Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban černá. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelové Microban předcházíte bolesti zápěstí. Patentovaný tvar Health-V zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti.

     Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban modrá

      Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelová Microban modrá. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Health-V CRYSTAL gelové Microban předcházíte bolesti zápěstí. Patentovaný tvar Health-V zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti.

      Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra černá

       Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra černá. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Health-V pěnové Microban Lycra předcházíte bolesti zápěstí. Speciální patentovaná konstrukce podložek pod zápěstí Health-V zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Podložka pod myš má zabudovanou gelovou podložku pod zápěstí. Vhodné do kanceláře i domácnosti.

       Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra grafitová

        Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Health-V pěnová Microban Lycra grafitová. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Health-V pěnové Microban Lycra předcházíte bolesti zápěstí. Speciální patentovaná konstrukce podložek pod zápěstí Health-V zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Podložka pod myš má zabudovanou gelovou podložku pod zápěstí. Vhodné do kanceláře i domácnosti.

        Podložka pod myš a zápěstí Fellowes I-Spire bílá

         Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes I-Spires předcházíte bolesti zapěstí. Možnost houpání zápěstí při práci zvětšuje pohodlí a snižuje svalové napětí. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Inovační projekt. Série i-Spire™, moderní a stylový design, povrch je měkký, příjemný na dotek, snadno se čistí, válcová konstrukce umožňuje plynulé, bezproblémové a pohodlnější používání myši, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva bílo-šedá, materiál silikon, rozměry (dxšxv) 255×200×25 mm.

         Podložka pod myš a zápěstí Fellowes I-Spire černá

          Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes I-Spires předcházíte bolesti zapěstí. Možnost houpání zápěstí při práci zvětšuje pohodlí a snižuje svalové napětí. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Inovační projekt. Série i-Spire™, moderní a stylový design, povrch je měkký, příjemný na dotek, snadno se čistí, válcová konstrukce umožňuje plynulé, bezproblémové a pohodlnější používání myši, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva černá, materiál silikon, rozměry (dxšxv) 255×200×25 mm.

          Podložka pod myš a zápěstí Fellowes I-Spire šedá

           Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes I-Spires předcházíte bolesti zapěstí. Možnost houpání zápěstí při práci zvětšuje pohodlí a snižuje svalové napětí. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Inovační projekt. Série i-Spire™, moderní a stylový design, povrch je měkký, příjemný na dotek, snadno se čistí, válcová konstrukce umožňuje plynulé, bezproblémové a pohodlnější používání myši, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva šedá, materiál silikon, rozměry (dxšxv) 255×200×25 mm.

           Podložka pod myš a zápěstí Fellowes nastavitelná gelová černá

            Podložka pod myš a zápěstí Fellowes nastavitelná gelová černá. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes nastavitelné gelové předcházíte bolesti zapěstí. Speciální výplňový materiál pomáhá udržet zápěstí ve správné poloze během práce. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Možnost nastavení ve 2 pozicích s 10 mm rozdílem výšky a sklonu podložky. 

            Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová černá

             Používáním gelové podložky pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V CRYSTAL předcházíte bolesti zapěstí. Podložky Palm Health-V jsou vybaveny speciální, pohyblivou podložkou pod zápěstí – patentovaný tvar zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Vvyrobeno z průhledného materiálu, povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí, patentovaný tvar podložky zápěstí snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu, s antimikrobiální vrstvou MICROBAN™, protiskluzová úprava, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva černá, vnější materiál polypropylen, výplňový materiál gel, rozměry (dxšxv) 280×230×19–35 mm, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™.

             Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V CRYSTAL gelová modrá

              Používáním gelové podložky pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V CRYSTAL předcházíte bolesti zapěstí. Podložky Palm Health-V jsou vybaveny speciální, pohyblivou podložkou pod zápěstí – patentovaný tvar zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Vyrobeno z průhledného materiálu, povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí, patentovaný tvar podložky zápěstí snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu, s antimikrobiální vrstvou MICROBAN™, protiskluzová úprava, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva modrá, vnější materiál polypropylen, výplňový materiál gel, rozměry (dxšxv) 280×230×19–35 mm, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™.

              Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V pěnová Microban Lycra černá

               Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V pěnová Microban Lycra černá. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V pěnové Microban Lycra předcházíte bolesti zápěstí. Podložky Palm Health-V jsou vybaveny speciální, pohyblivou podložkou pod zápěstí – patentovaný tvar zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti.

               Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V pěnová Microban Lycra grafitová

                Podložka pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V pěnová Microban Lycra grafitová. Používáním podložky pod myš a zápěstí Fellowes Palm Health-V pěnové Microban Lycra předcházíte bolesti zápěstí. Podložky Palm Health-V jsou vybaveny speciální, pohyblivou podložkou pod zápěstí – patentovaný tvar zmírňuje tlak a snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu. Vhodné do kanceláře i domácnosti.

                Podložka pod myš a zápěstí Fellowes pěnová černá

                 Používáním pěnové podložky pod myš a zápěstí Fellowes předcházíte bolesti zapěstí. Tvar podložky pod zápěstí je závislý na síle tlaku ruky a tělesné teplotě, pomáhá udržet zápěstí ve správné poloze během práce. Vhodné do kanceláře i domácnosti. Protiskluzová úprava, povrch je příjemný na dotek, snadno se čistí, tvar podložky pod zápěstí je závislý na síle tlaku ruky a tělesné teplotě, zlepšuje krevní oběh, podložka pod myš zajišťuje dokonalou kvalitu zachycení pohybu kuličkové i optické myši, barva černá, vnější materiál textilie, výplňový materiál paměťová pěna, rozměry (dxšxv) 230×220×20 mm.