PC příslušenství

Zobrazené položky 1 - 16 / 199
 

Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire černá

  Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire zajišťuje podepření páteře pro správné a pohodlné sezení na jakékoliv židli či křeslu. Snižuje napětí svalů a tím pomáhá předcházet problémům s páteří a nepříjemným bolestem zad. Vhodné do kanceláře, auta i domácnosti. Série i-Spire™, moderní a stylový design, pěnová výplň zajišťuje komfortní oporu, vyrobena z prodyšné síťoviny – zaručuje proudění vzduchu a zvyšuje komfort, nastavitelný pásek s odolnou přezkou umožňuje umístit opěrku tak vysoko, jak je potřeba, snadná montáž bez nutnosti použití nářadí, barva černá, rozměry (dxvxh) 345×160×45 mm.

  Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire šedá

   Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire zajišťuje podepření páteře pro správné a pohodlné sezení na jakékoliv židli či křeslu. Snižuje napětí svalů a tím pomáhá předcházet problémům s páteří a nepříjemným bolestem zad. Vhodné do kanceláře, auta i domácnosti. Série i-Spire™, moderní a stylový design, pěnová výplň zajišťuje komfortní oporu, vyrobena z prodyšné síťoviny. Rozměry (dxvxh) 345×160×45 mm.

   Box na 1 ks CD, papír, obálka na CD, LOGO, 100-pack

    Papírová obálka s nelepicí klopou v provedení bez okénka spolehlivě ochrání Vaše CD a DVD před prachem a poškrábáním. Ekonomické balení 100 ks. Rozměr obálky: 125 x 125 mm.

    Box na 1 ks CD, papír, obálka na CD, s okénkem, LOGO, 100-pack

     Papírová obálka s nelepicí klopou v provedení s průhledným okénkem spolehlivě ochrání Vaše CD a DVD před prachem a poškrábáním. Ekonomické balení 100 ks. Rozměr obálky: 125 x 125 mm.

     Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 10-pack

      Balení 10 ks standardních obalů na 1 CD (10,4 mm) v černé barvě.

      Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 2-pack

       Balení 2 ks standardních obalů na CD (10,4 mm) v černé barvě.

       Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 5-pack

        Balení 5 ks standardních obalů na CD (10,4 mm) v černé barvě.

        Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, tenký, LOGO, 5,2mm, 10-pack

         Balení 10 ks tenkých obalů na CD (5,2 mm) v černé barvě.

         Box na 2 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 5-pack

          Balení 5 ks standardních obalů na 2 CD (10,4 mm) v černé barvě.

          Chladící podstavec pod notebook Fellowes Maxicool

           Používání chladícího podstavce pod notebook Fellowes Maxicool podporuje zdravější pozici při práci s notebookem. Redukuje napětí zad, uvolňuje napětí krční páteře a usnadňuje zachování správného držení těla. Vhodné na cesty, do kanceláře i domácnosti. Moderní stojan pro notebooky do velikosti 17". Vysoce výkonný, ultratichý ventilátor USB dokonale ochlazuje notebook.

           Čistící hmota Cyber Clean Home&Office Tub, 145 g

            Cyber Clean Tub, 145g balení unikátní čistící hmoty se švýcarskou technologií, která sbírá špínu a hubí bakterie. Na klávesnici je více bakterií než na veřejné toaletě! Nový Cyber Clean je řešením. Čistí a zabíjí až 80% bakterií pomocí unikátní patentované formule.

            Čisticí pěna Čistík na LCD, plazma, TV, 400ml

             Antistatická pěna je určena k šetrnému čištění LCD a plazmových TV. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot.

             Čistící pěna univerzální, antistatická, 400ml, Logo

              Vhodná pro všechny povrchy kancelářské a výpočetní techniky (obrazovky, klávesnice, tiskárny, telefony) a také nábytek. Odstraňuje prach a hluboko usazené nečistoty. Nezatéká, brání dalšímu usazování prachu.

              Čistící roztok na gumové i silikonové válce, 50 ml, Logo

               Odstraňuje nečistoty vznikající při běžném provozu zařízení výpočetní a reprografické techniky - zejména pigmentové nečistoty, barviva, mastnotu, zbytky lepidel apod. Zabraňuje stárnutí gumových ploch a obnovuje přilnavost gumových válců.

               Čistící roztok na obrazovky, náplň, 500ml, Logo

                Efektivně odstraňuje prach, mastnotu a jiné nečistoty z monitorů, obrazovek a jiných skleněných ploch. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.

                Čistící roztok na obrazovky, rozprašovač, 125ml, Logo

                 Efektivně odstraňuje prach, mastnotu a jiné nečistoty z monitorů, obrazovek a jiných skleněných ploch. Antistatický film nanesený na očištěnou plochu omezuje další usazování prachu.