PC příslušenství

Zobrazené položky 1 - 16 / 222
 

Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire černá

  Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire zajišťuje podepření páteře pro správné a pohodlné sezení na jakékoliv židli či křeslu. Snižuje napětí svalů a tím pomáhá předcházet problémům s páteří a nepříjemným bolestem zad. Vhodné do kanceláře, auta i domácnosti. Série i-Spire™, moderní a stylový design, pěnová výplň zajišťuje komfortní oporu, vyrobena z prodyšné síťoviny – zaručuje proudění vzduchu a zvyšuje komfort, nastavitelný pásek s odolnou přezkou umožňuje umístit opěrku tak vysoko, jak je potřeba, snadná montáž bez nutnosti použití nářadí, barva černá, rozměry (dxvxh) 345×160×45 mm.

  Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire šedá

   Bederní opěrka zad Fellowes I-Spire zajišťuje podepření páteře pro správné a pohodlné sezení na jakékoliv židli či křeslu. Snižuje napětí svalů a tím pomáhá předcházet problémům s páteří a nepříjemným bolestem zad. Vhodné do kanceláře, auta i domácnosti. Série i-Spire™, moderní a stylový design, pěnová výplň zajišťuje komfortní oporu, vyrobena z prodyšné síťoviny. Rozměry (dxvxh) 345×160×45 mm.

   Box na 1 ks CD, papír, obálka na CD, LOGO, 100-pack

    Papírová obálka s nelepicí klopou v provedení bez okénka spolehlivě ochrání Vaše CD a DVD před prachem a poškrábáním. Ekonomické balení 100 ks. Rozměr obálky: 125 x 125 mm.

    Box na 1 ks CD, papír, obálka na CD, s okénkem, LOGO, 100-pack

     Papírová obálka s nelepicí klopou v provedení s průhledným okénkem spolehlivě ochrání Vaše CD a DVD před prachem a poškrábáním. Ekonomické balení 100 ks. Rozměr obálky: 125 x 125 mm.

     Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 10-pack

      Balení 10 ks standardních obalů na 1 CD (10,4 mm) v černé barvě.

      Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 2-pack

       Balení 2 ks standardních obalů na CD (10,4 mm) v černé barvě.

       Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 5-pack

        Balení 5 ks standardních obalů na CD (10,4 mm) v černé barvě.

        Box na 1 ks CD, průhledný, černý tray, tenký, LOGO, 5,2mm, 10-pack

         Balení 10 ks tenkých obalů na CD (5,2 mm) v černé barvě.

         Box na 2 ks CD, průhledný, černý tray, LOGO, 5-pack

          Balení 5 ks standardních obalů na 2 CD (10,4 mm) v černé barvě.

          Chladící podstavec pod notebook Fellowes Maxicool

           Používání chladícího podstavce pod notebook Fellowes Maxicool podporuje zdravější pozici při práci s notebookem. Redukuje napětí zad, uvolňuje napětí krční páteře a usnadňuje zachování správného držení těla. Vhodné na cesty, do kanceláře i domácnosti. Moderní stojan pro notebooky do velikosti 17". Vysoce výkonný, ultratichý ventilátor USB dokonale ochlazuje notebook.

           Čistící hadříky pro HP Scanjet Enterprise, Professional, C9934B, 10ks, Hewlett-Packard

            Zachovává vysokou kvalitu skenovaných obrazů. Odstraňuje prach, nečistoty a rozmazaný inkoust.
             

            Čistící hmota Cyber Clean Home&Office Tub, 145 g

             Cyber Clean Tub, 145g balení unikátní čistící hmoty se švýcarskou technologií, která sbírá špínu a hubí bakterie. Na klávesnici je více bakterií než na veřejné toaletě! Nový Cyber Clean je řešením. Čistí a zabíjí až 80% bakterií pomocí unikátní patentované formule.

             Čisticí pěna Čistík na LCD, plazma, TV, 400ml

              Antistatická pěna je určena k šetrnému čištění LCD a plazmových TV. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot.

              Čistící pěna na LCD, notebooky, 100ml, Logo

               Antistatická, bakteriocidní pěna je určena k čištění LCD monitorů a notebooků. Účinné látky vytvoří pěnu, která nestéká, ale naopak na sebe naváže veškeré nečistoty. Pěna efektivně odstraňuje již vzniklé znečištění, antistatický účinek zároveň brání dalšímu usazování nečistot.

               Čistící pěna univerzální, antistatická, 400ml, Logo

                Vhodná pro všechny povrchy kancelářské a výpočetní techniky (obrazovky, klávesnice, tiskárny, telefony) a také nábytek. Odstraňuje prach a hluboko usazené nečistoty. Nezatéká, brání dalšímu usazování prachu.

                Čistící roztok na gumové i silikonové válce, 50 ml, Logo

                 Odstraňuje nečistoty vznikající při běžném provozu zařízení výpočetní a reprografické techniky - zejména pigmentové nečistoty, barviva, mastnotu, zbytky lepidel apod. Zabraňuje stárnutí gumových ploch a obnovuje přilnavost gumových válců.