Korkové tabule

Zobrazené položky 1 - 6 / 6
 

Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm

  Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm s kombinovaným korkovým a magnetickým povrchem je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Univerzální kombinovaná tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako popisovatelná plocha a současně jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí buď připínáčků nebo magnetů. Vhodná pro kancelář i domácnost.

  Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 120x90 cm

   Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 120x90 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

   Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 150x100 cm

    Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 150x100 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

    Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 180x120 cm

     Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 180x120 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

     Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 90x60 cm

      Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 90x60 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

      Připínáčky na korkové tabule Magnetoplan mix barev, mix 5 barev, 100 ks

       Připínáčky na korkové nebo filcové tabule Magnetoplan. Mix 5 barev – bílá, modrá, červená, žlutá, zelená. Celkem 100 ks v balení.