Tabule korkové

Zobrazené položky 1 - 12 / 12
 

Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm

  Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm s kombinovaným korkovým a magnetickým povrchem je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Univerzální kombinovaná tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako popisovatelná plocha a současně jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí buď připínáčků nebo magnetů. Vhodná pro kancelář i domácnost.

  Korková tabule ARTA Classic ALU 120x90cm

   Korková tabule ARTA Classic ALU 120x90cm. Kvalitní korkové tabule v hliníkovém rámu včetně sady na zavěšení. Galvanizovaný hliníkový rám pro zvýšení odolnosti proti otěru. Kvalitní balení pro bezproblémové zasílání přepravními společnostmi. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami, součástí balení je sada na zavěšení na zeď.

   Korková tabule ARTA Classic ALU 150x100cm

    Korková tabule ARTA Classic ALU 150x100cm. Kvalitní korkové tabule v hliníkovém rámu včetně sady na zavěšení. Galvanizovaný hliníkový rám pro zvýšení odolnosti proti otěru. Kvalitní balení pro bezproblémové zasílání přepravními společnostmi. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami, součástí balení je sada na zavěšení na zeď.

    Korková tabule ARTA Classic ALU 180x120cm

     Korková tabule ARTA Classic ALU 180x120cm. Kvalitní korkové tabule v hliníkovém rámu včetně sady na zavěšení. Galvanizovaný hliníkový rám pro zvýšení odolnosti proti otěru. Kvalitní balení pro bezproblémové zasílání přepravními společnostmi. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami, součástí balení je sada na zavěšení na zeď.

     Korková tabule ARTA Classic ALU 180x90cm

      Korková tabule ARTA Classic ALU 180x90cm. Kvalitní korkové tabule v hliníkovém rámu včetně sady na zavěšení. Galvanizovaný hliníkový rám pro zvýšení odolnosti proti otěru. Kvalitní balení pro bezproblémové zasílání přepravními společnostmi. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami, součástí balení je sada na zavěšení na zeď.

      Korková tabule ARTA Classic ALU 200x100cm

       Korková tabule ARTA Classic ALU 200x100cm. Kvalitní korkové tabule v hliníkovém rámu včetně sady na zavěšení. Galvanizovaný hliníkový rám pro zvýšení odolnosti proti otěru. Kvalitní balení pro bezproblémové zasílání přepravními společnostmi. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami, součástí balení je sada na zavěšení na zeď.

       Korková tabule ARTA Classic ALU 90x60cm

        Korková tabule ARTA Classic ALU 90x60cm. Kvalitní korkové tabule v hliníkovém rámu včetně sady na zavěšení. Galvanizovaný hliníkový rám pro zvýšení odolnosti proti otěru. Kvalitní balení pro bezproblémové zasílání přepravními společnostmi. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami, součástí balení je sada na zavěšení na zeď.
         

        Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 120x90 cm

         Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 120x90 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

         Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 150x100 cm

          Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 150x100 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

          Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 180x120 cm

           Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 180x120 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

           Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 90x60 cm

            Korková tabule Magnetoplan SP optimal ALU 90x60 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí připínáčků. Vhodná pro kancelář i domácnost.

            Připínáčky na korkové tabule Magnetoplan mix barev, mix 5 barev, 100 ks

             Připínáčky na korkové nebo filcové tabule Magnetoplan. Mix 5 barev – bílá, modrá, červená, žlutá, zelená. Celkem 100 ks v balení.