Tabule magnetické

Zobrazené položky 1 - 16 / 34
 

Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm

  Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm s kombinovaným korkovým a magnetickým povrchem je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Univerzální kombinovaná tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako popisovatelná plocha a současně jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí buď připínáčků nebo magnetů. Vhodná pro kancelář i domácnost.

  Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 120x90 cm

   Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 120x90 cm. Bílá magnetická tabule s keramickým povrchem a hliníkovým rámem popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači. Součástí je odkládací lišta a sada pro připevnění na zeď. Tabule umožňuje vertikální i horizontální uchycení včetně možnosti použití odkládací lišty v obou polohách. Keramický povrch s 20-ti letou zárukou, který je vypalovaný při 810°C zaručuje špičkovou rovnost a tabule jsou vhodné do škol, školících center apod.

   Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 150x100 cm

    Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 150x100 cm. Bílá magnetická tabule s keramickým povrchem a hliníkovým rámem popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači. Součástí je odkládací lišta a sada pro připevnění na zeď. Tabule umožňuje vertikální i horizontální uchycení včetně možnosti použití odkládací lišty v obou polohách. Keramický povrch s 20-ti letou zárukou, který je vypalovaný při 810°C zaručuje špičkovou rovnost a tabule jsou vhodné do škol, školících center apod.

    Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 180x120 cm

     Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 180x120 cm. Bílá magnetická tabule s keramickým povrchem a hliníkovým rámem popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači. Součástí je odkládací lišta a sada pro připevnění na zeď. Tabule umožňuje vertikální i horizontální uchycení včetně možnosti použití odkládací lišty v obou polohách. Keramický povrch s 20-ti letou zárukou, který je vypalovaný při 810°C zaručuje špičkovou rovnost a tabule jsou vhodné do škol, školících center apod.

     Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 200x100 cm

      Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 200x100 cm. Bílá magnetická tabule s keramickým povrchem a hliníkovým rámem popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači. Součástí je odkládací lišta a sada pro připevnění na zeď. Tabule umožňuje vertikální i horizontální uchycení včetně možnosti použití odkládací lišty v obou polohách. Keramický povrch s 20-ti letou zárukou, který je vypalovaný při 810°C zaručuje špičkovou rovnost a tabule jsou vhodné do škol, školících center apod.

      Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 90x60 cm

       Magnetická tabule ARTA Ceramic s keramickým povrchem 90x60 cm. Bílá magnetická tabule s keramickým povrchem a hliníkovým rámem popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači. Součástí je odkládací lišta a sada pro připevnění na zeď. Tabule umožňuje vertikální i horizontální uchycení včetně možnosti použití odkládací lišty v obou polohách. Keramický povrch s 20-ti letou zárukou, který je vypalovaný při 810°C zaručuje špičkovou rovnost a tabule jsou vhodné do škol, školících center apod.

       Magnetická tabule ARTA Classic ALU 120x90 cm

        Magnetická tabule ARTA Classic ALU 120x90 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

        Magnetická tabule ARTA Classic ALU 150x100 cm

         Magnetická tabule ARTA Classic ALU 150x100 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

         Magnetická tabule ARTA Classic ALU 180x120 cm

          Magnetická tabule ARTA Classic ALU 180x120 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

          Magnetická tabule ARTA Classic ALU 180x90 cm

           Magnetická tabule ARTA Classic ALU 180x90 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

           Magnetická tabule ARTA Classic ALU 200x100 cm

            Magnetická tabule ARTA Classic ALU 200x100 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

            Magnetická tabule ARTA Classic ALU 200x120 cm

             Magnetická tabule ARTA Classic ALU 200x120 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

             Magnetická tabule ARTA Classic ALU 240x120 cm

              Magnetická tabule ARTA Classic ALU 240x120 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

              Magnetická tabule ARTA Classic ALU 60x45 cm

               Magnetická tabule ARTA Classic ALU 60x45 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

               Magnetická tabule ARTA Classic ALU 90x60 cm

                Magnetická tabule ARTA Classic ALU 90x60 cm. Bílá magnetická tabule v hliníkovém rámu popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď. Přední strana je tvořena lakovaných plechem vypalovaným při 250°C a zadní strana je vyztužena pozinkovaným plechem. Montáž tabule v rozích s překrytím dekorativními krytkami.

                Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 120x90 cm

                 Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 120x90 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené.