Magnetické tabule

Zobrazené položky 1 - 16 / 20
 

Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm

  Kombinovaná tabule Magetoplan SP optimal korková/magnetická 120x90 cm s kombinovaným korkovým a magnetickým povrchem je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou. Univerzální kombinovaná tabule SP optimal Magnetoplan se hodí jako popisovatelná plocha a současně jako nástěnka na umístění poznámek, fotografií, vizitek atd. pomocí buď připínáčků nebo magnetů. Vhodná pro kancelář i domácnost.

  Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 120x90 cm

   Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 120x90 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené.

   Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 150x100 cm

    Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 150x100 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně.

    Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 150x120 cm

     Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 150x120 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně.

     Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 180x120 cm

      Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 180x120 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně.

      Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 200x100 cm

       Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 200x100 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně.

       Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 220x120 cm

        Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 220x120 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně.

        Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 90x60 cm

         Magnetická tabule Magnetoplan CC keramická elegant 90x60 cm s vypalovaným emailovým lakem keramické hladkosti je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Povrch tabule je vypalován při vysoké teplotě a je vysoce odolný proti poškrábání. Veškeré hrany hliníkového rámu včetně odkládací lišty jsou zaoblené. Tvarovou stálost zajišťuje kovová výztuha na zadní stěně.

         Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 120x90 cm

          Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 120x90 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

          Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 150x100 cm

           Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 150x100 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

           Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 150x120 cm

            Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 150x120 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

            Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 180x120 cm

             Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 180x120 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

             Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 200x100 cm

              Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 200x100 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

              Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 220x120 cm

               Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 220x120 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

               Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 240x120 cm

                Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 240x120 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.

                Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 60x45 cm

                 Magnetická tabule Magnetoplan SP optimal 60x45 cm je vsazena do hliníkového eloxovaného rámu. Rohy tabule jsou tvořeny zaobleným plastovým dílem šedé barvy. Tvarovou stálost zajišťuje robustní konstrukce s kovovou zadní stranou.