Tiskárny Brother

Zobrazené položky 1 - 15 / 15
 

Brother DCP-L8410CDW, multifunkční tiskárna laserová barevná

  Brother DCP-L8410CDW. Určeno pro firmy, které vyžadují spolehlivý tisk, skenování a kopírování. Brother DCP-L8410CDW s působivou rychlostí tisku a skenování je přesně ta pravá volba.

  Brother HL-L6400DW, laserová tiskárna, duplexní tisk, NFC, USB, WiFi, LAN

   Brother HL-L6400DW, laserová tiskárna, duplexní tisk, NFC, USB, WiFi, LAN. Najděte nové obchodní příležitosti s tímto robustním zařízením. Nabízí vynikající možnosti manipulace s papírem, vysoké rychlosti tisku a nové volitelné vysokokapacitní tonerové kazety, které významně snižují náklady na tisk. To vše dělá z této tiskárny ideální zařízení pro váš byznys. Snižte náklady na tisk s volitelnými vysokokapacitními tonerovými kazetami až na 20000 stran. Zařízení nabízí vynikající manipulaci s papírem (kapacitu 570 listů papíru lze rozšířit až na 2650 listů) a vysoké rychlosti samotného tisku, které dosahují až 50 str./min. Pro mnohem intuitivnější ovládání samotného menu je k dispozici velký dotykový LCD displej s úhlopříčkou 4,5 cm. Pomocí NFC lze zabezpečit tisk a vylepšit přihlašování uživatelů při přímém tisku dokumentů bez nutnosti kupovat další čtečku karet.
    

   Brother HL-L8360CDW, laserová tiskárna barevná

    Brother HL-L8360CDW vyrobená pro skutečnou flexibilitu nabízí celou řadu funkcí, které lze přizpůsobit pro zajištění produktivity ve vašem podnikání.

    Brother HL-L9310CDW, laserová tiskárna barevná

     Brother HL-L9310CDW s ostrým textem a živými barvami je profesionální barevná tiskárna navržena pro podnikové využití. Maximalizujte produktivitu své kanceláře pokročilou manipulaci s papírem, ultra vysokokapacitními tonery se zajištěním vysoké kvality výstupů, které vaše podnikání vyžaduje.

     Brother MFC-J3930DW, multifunkční tiskárna inkoustová barevná A3

      Tisk, kopírování, skenování a faxování - to vše až do formátu A3. Brother MFC-3930DW je vlajkovou lodí série Ink Benefit Professional. Vysoká rychlost a doba vytištění první stránky jen 6 sekund zabezpečí, že na výtisky nebudete čekat. S pevným i bezdrátovým síťovým rozhraním, vysokou měsíční zatížitelností a plnohodnotným A3 tiskem přináší spolehlivost a profesionální kvalitu tisku do Vaší kanceláře.

      Brother MFC-L5700DN, multifunkční tiskárna laserová, fax, duplexní tisk, ADF, USB, LAN

       Brother MFC-L5700DN, multifunkční tiskárna laserová, fax, duplexní tisk, ADF, USB, LAN. Zařízení Brother MFC-L5700DN nabízí čtyři funkce v jednom (rychlý tisk, skenování, kopírování a faxování) spolu se snadno použitelným velkým dotykovým panelem a ADF až na 50 listů. Použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet ušetříte nemalé prostředky a díky flexibilní manipulaci s papírem můžete pracovat mnohem efektivněji.
        

       Brother MFC-L8690CDW, multifunkční tiskárna laserová barevná

        Profesionální barevná laserová tiskárna Brother MFC-L8690CDW poskytuje skvělé rychlosti tisku spolu s komplexními možnostmi pro mobilní a cloudové připojení a bezproblémovou integrací do kanceláře.

        Brother QL-1100, tiskárna štítků a čárových kódů

         Brother QL-1100. Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem a šířkou tisku až 102 mm. Tento přístroj je možné použít pouze se spotřebním materiálem společnosti Brother (DK role / štítky).
          

         Brother QL-1110NWB, tiskárna štítků a čárových kódů

          Brother QL-1100. Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem a šířkou tisku až 102 mm. Tento přístroj je možné použít pouze se spotřebním materiálem společnosti Brother (DK role / štítky).

          Brother QL-700, tiskárna štítků a čárových kódů

           Brother QL-700, tiskárna štítků a čárových kódů. Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem. Tiskárna štítků s rozsáhlými možnostmi tisku. Umožňuje tisk ve vyšším rozlišení, proto je vhodná pro tisk kvalitních log, čárových kódů a textů.

           Brother QL-800, tiskárna štítků a čárových kódů

            Brother QL-800. Rychlý tisk z vašeho PC nebo Mac na této vysokorychlostní tiskárně štítků. Snadné použití s integrovaným programem P-touch Editor Lite - stačí tiskárnu připojit k počítači a kliknout na ikonu pro spuštění programu, navrhnout a vytisknout štítek. Použít můžete také výkonný program návrhu štítků P-touch Editor, obsahující čárové kódy, obrázky a další pokročilé funkce. Můžete vyrábět i dvoubarevné černo červené štítky bez použití inkoustu nebo toneru - ideální pro zvýraznění důležitých informací. Integrovaný automatický odstřih umožňuje výrobu štítků zadané velikosti až do délky jednoho metru z kontinuální role. Brother QL-800 je ideální volbou pro kancelářské pracovníky, kteří potřebují spolehlivou a rychlou tiskárnu adresních štítků.

            Brother QL-810W, tiskárna štítků a čárových kódů

             Brother QL-810W. Vysokorychlostní tiskárna štítků s připojením k PC, Mac, chytrému telefonu nebo tabletu přes USB nebo Wi-Fi. Integrovaný program P-touch Editor Light je jednoduchý na použití - stačí připojit tiskárnu k počítači a kliknout na ikonu pro spuštění programu, navrhnout a vytisknout štítky. Výkonný tiskový mechanizmus a speciální tiskové role umožní tisknout dvoubarevné černo červené štítky bez použití inkoustu nebo toneru. Až zjistíte, že můžete tisknout štítky o zvolené délce až do jednoho metru z kontinuální role s využitím automatického odstřihu, pochopíte, proč je Brother QL-810W ideální volbou pro kanceláře, pracovní skupiny, poštovní přepážky a recepce.

             Brother QL-820NWB, tiskárna štítků a čárových kódů

              Brother QL-820NWB. Tisk štítků z vašeho PC, Mac, chytrého telefonu nebo tabletu pomocí USB, drátové sítě Ethernet, Wi-Fi a Bluetooth. Alternativní použití v samostatném interním režimu s výběrem nahraných štítků do paměti na posvíceném LCD displeji. Při použití speciálních rolí lze tisknout dvoubarevné černo červené štítky bez použití inkoustu. Můžete tisknout štítky o zvolené délce až do jednoho metru z kontinuální role s využitím automatického odstřihu. Brother QL-820NWB je nejdokonalejší dostupný model s univerzálním použitím.  

              Digitus USB kabel pro tiskárnu A-B 1,8 m

               Digitus USB kabel A-B propojovací 1,8m černý pro připojení externích USB zařízení (např.skeneru nebo tiskárny)

               Digitus USB kabel pro tiskárnu A-B 3 m

                Digitus USB kabel A-B propojovací 3m černý pro připojení externích USB zařízení (např.skeneru nebo tiskárny)