Laminovačky, laminátory

Zobrazené položky 1 - 16 / 21
 

Laminátor ARTA HQ 235 A4

  Laminovačka / laminátor ARTA HQ 235 A4. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Jednoduchý kancelářský laminátor do formátu A4 vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena. Laminátor obsahuje světelnou signalizaci připravenosti stroje k činnosti a funkci ochrany proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení lze oddálit válce a fólii tak vysunout. 

  Laminátor ARTA HQ 236 A4 s řezacím pravítkem

   Laminovačka / laminátor ARTA HQ 236 A4. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Jednoduchý laminátor do formátu A4, vhodný pro laminování dokumentů v menší kanceláři nebo pro domácí použití. Jeho výhodami jsou jednoduchá obsluha, skladnost a nahřátí stroje do pracovní teploty již za 1,5 minuty. Laminátor umožňuje i studenou laminaci a obsahuje funkci Release, zabraňující uvíznutí dokumentu mezi válci.

   Laminátor ARTA HQ 335 A3

    Laminovačka / laminátor ARTA HQ 335 A3. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A3 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Jednoduchý kancelářský laminátor do formátu A3 vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena. Laminátor obsahuje světelnou signalizaci připravenosti stroje k činnosti a funkci ochrany proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení lze oddálit válce a fólii tak vysunout. Dále laminátor umožňuje přepínání mezi studenou a teplou laminací.

    Laminátor DSB HQ 335 A3

     Laminovačka / laminátor DSB HQ-335 A3. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A3 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Jednoduchý kancelářský laminátor vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena. Světelná signalizace připravenosti stroje k činnosti. Ochrana proti zaseknutí.

     Laminátor DSB Super 236 A4

      Laminovačka / laminátor DSB Super 236 A4. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Rychlý kancelářský laminátor pro laminování i barevných dokumentů. Velkou předností je laminovací rychlost 800 mm/min., která je v této cenové kategorii výjimečná. Přechod do úsporného režimu po 30 minutách.

      Laminátor DSB Super 336 A3

       Laminovačka / laminátor DSB Super 336 A3. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A3 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Rychlý kancelářský laminátor pro laminování i barevných dokumentů. Dotykové ovládání pro nastavení teploty, studené a teplé laminace a zpětného chodu. Velkou předností je laminovací rychlost 800 mm/min., která je v této cenové kategorii výjimečná. Přechod do úsporného režimu po 30 minutách.

       Laminátor Fellowes COSMIC2 A3

        Laminovačka / laminátor Fellowes Cosmic2 A3 s novým atraktivním designem. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A3 v rozsahu 75–125 mic tloušťky laminovacího filmu včetně laminace fotografií. Maximální tloušťka laminovaného dokumentu je 1 mm. Je vhodný pro příležitostnou laminaci v kanceláři. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ – zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru. Stroj je vybaven unikátním systémem Jam Free, který významně snižuje riziko uvíznutí laminovaného dokumentu uvnitř stroje. Vybaven taktéž zpětným chodem pro případné zpětné vysunutí laminovaného dokumentu. Oproti původnímu modelu je laminátor vybaven LED diodovým displejem pro snazší výběr funkcí. Indikace připravenosti – světelná a zvuková.

        Laminátor Fellowes COSMIC2 A4

         Laminovačka / laminátor Fellowes COSMIC2 A4. Fellowes Cosmic2 A4 s atraktivním designem. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A4 v rozsahu 75–125 mic tloušťky laminovacího filmu včetně laminace fotografií. Je vhodný pro příležitostnou laminaci v kanceláři. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ – zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru. Stroj je vybaven unikátním systémem Jam Free, který významně snižuje riziko uvíznutí laminovaného dokumentu uvnitř stroje. Vybaven taktéž zpětným chodem pro případné zpětné vysunutí laminovaného dokumentu. Oproti původnímu modelu je laminátor vybaven LED diodovým displejem pro snazší výběr funkcí.

         Laminátor Fellowes JUPITER2 A3

          Laminovačka / laminátor Fellowes JUPITER2 A3 laminuje do 1 minuty od zapnutí. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A3 v rozsahu 75–250 mic. Inteligentní laminátor s komfortní obsluhou prostřednictvím LED ovládacího panelu. Profesionální kancelářské využití pro všechny druhy hladkých papírů, včetně fotek od formátu vizitky po formát A3. Již žádné nastavování parametrů. Provozní hodnoty stroje jsou nastaveny automaticky po vložení laminovaného dokumentu do stroje. Světelná a zvuková indikace připravenosti.

          Laminátor Fellowes NEPTUNE3 A3

           Laminovačka / laminátor Fellowes NEPTUNE3 A3 laminuje do 1 minuty od zapnutí. Umožňuje laminaci až do formátu A3 v rozsahu 75–175 mic. Vyspělý kancelářský laminátor s vysokou úrovní laminace do formátu A3. Vybaven jedinečnými a patentovanými prvky, které z laminace dělají radost. Intuitivní ovládání pomocí LED dotykového ovládacího panelu. Již žádné uživatelské nastavování parametrů. Provozní hodnoty stroje jsou nastaveny automaticky po vložení laminovaného dokumentu do stroje. Světelná a zvuková indikace připravenosti.

           Laminátor Fellowes PIXEL A3

            Laminovačka / laminátor Fellowes PIXEL A3 s atraktivním bílým designem. Umožňuje kvalitní laminaci do velikosti formátu A3. Přístroj je určen pro použití s fóliemi tloušťky 80 mic. nebo 125 mic., včetně laminace fotografií. Je vhodný pro příležitostnou laminaci v kanceláři. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ - zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru.

            Laminátor Fellowes PIXEL A4

             Laminovačka / laminátor Fellowes PIXEL A4 s atraktivním bílým designem. Umožňuje kvalitní laminaci do velikosti formátu A4. Přístroj je určen pro použití s fóliemi tloušťky 80 mic. nebo 125 mic., včetně laminace fotografií. Je vhodný pro příležitostnou laminaci v kanceláři. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ - zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru.

             Laminátor Fellowes SATURN3i A3

              Laminovačka / laminátor Fellowes Saturn3i A3 s novým atraktivním designem a inovovaným systémem zrychleného výhřevu. Laminování za cca 1 min od zapnutí. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A3 v rozsahu 75–125 mic tloušťky laminovacího filmu, včetně laminace fotografií. Maximální tloušťka dokumentu 0,6 mm. Je vhodný pro laminaci v kanceláři. Technologie InstaHeat – zrychlený výhřev stroje na pracovní teplotu. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ – zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru.

              Laminátor Fellowes SATURN3i A4

               Laminovačka / laminátor Fellowes Saturn3i A4 s novým atraktivním designem a inovovaným systémem zrychleného výhřevu. Laminování za cca 1 min od zapnutí. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A4 v rozsahu 75–125 mic tloušťky laminovacího filmu, včetně laminace fotografií. Maximální tloušťka dokumentu 0,6 mm. Je vhodný pro laminaci v kanceláři. Technologie InstaHeat – zrychlený výhřev stroje na pracovní teplotu. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ – zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru.

               Laminátor Fellowes SPECTRA A4

                Laminovačka / laminátor Fellowes SPECTRA A4. Základní model pro domácí užití, určený pro nízké zatížení. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 75-125 mic tloušťky laminovací fólie. Stroj je vybaven systémem Auto Shut off – automatické vypnutí při nečinosti, šetří energii a předchází přehřátí. Světelná indikace stavu připraven. Stříbrno – černá barva.

                Laminátor Fellowes VENUS2 A3

                 Laminovačka / laminátor Fellowes VENUS2 A3 je plně automatický vysokorychlostní laminátor do maximálního formátu A3. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A3 v rozsahu 75–250 mic. Oslní nejen designem, ale i svou pohotovostí. Laminuje do 30 sekund po zapnutí. Již žádné uživatelské nastavování parametrů. Provozní hodnoty stroje jsou nastaveny automaticky po vložení laminovaného dokumentu do stroje. S laminací formátu A4 v tloušťce 80 mic si poradí za 18 sekund. Světelná a zvuková indikace připravenosti.