Sluchátka uzavřená

Zobrazené položky 1 - 8 / 8
 

GENIUS GX GAMING CAVIMANUS HS-G700V sluchátka s mikrofonem, USB

  GENIUS GX GAMING CAVIMANUS HS-G700V sluchátka s mikrofonem, vibrace, 7.1 virtual. GX gaming uvádí svá první profesionální 7.1 kanálová sluchátka CAVIMANUS. Tato sluchátka hráčům přinášejí řadu skvělých funkcí. Aby jste přežili ve světě her, kroky nepřátel musíte slyšet dříve, než je příliš pozdě. Pozlacený konektor USB.

  GENIUS HS-05A sluchátka s mikrofonem

   GENIUS HS-05A sluchátka s mikrofonem, navíjecí kabel. Luxusní sluchátka v plné velikosti pro pohodlí Užijte si jasný zvuk se sluchátky HS-05A od firmy Genius. Tato luxusní sluchátka s klapkami plné velikosti předchází nepohodlí uší po dlouhém používání, upravitelná spojovací čelenka. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

   GENIUS HS-400A sluchátka s mikrofonem, černo-zelená

    GGENIUS HS-400A sluchátka s mikrofonem, černo-zelená. Design klapek ve stylu graffiti. Stereo sluchátka s integrovaným mikrofonem. Skvělá pro MSN/ internetový telefon /Skype také pro přehrávače MP3/CD/rádio. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

    GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, bílá

     GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, bílá. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack.

     GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, černá

      GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, černá. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack.

      GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, červená

       GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, červená. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack

       GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, modrá

        GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, modrá. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack.

        GENIUS HS-M505X sluchátka s mikrofonem

         GENIUS sluchátka s mikrofonem HS-M505X. Vlastnosti: Nastavitelný popruh a mikrofon, Ovládání hlasitosti, 40mm měniče pro hluboké basy, Technické specifikace: Headset - Citlivost: 112dB +/- 4dB-, Frekvenční rozshah: 20Hz~20KHz. Konektor: 3,5 mm jack.