Sluchátka s mikrofonem

Zobrazené položky 1 - 14 / 14
 

GENIUS GX GAMING CAVIMANUS HS-G700V sluchátka s mikrofonem, USB

  GENIUS GX GAMING CAVIMANUS HS-G700V sluchátka s mikrofonem, vibrace, 7.1 virtual. GX gaming uvádí svá první profesionální 7.1 kanálová sluchátka CAVIMANUS. Tato sluchátka hráčům přinášejí řadu skvělých funkcí. Aby jste přežili ve světě her, kroky nepřátel musíte slyšet dříve, než je příliš pozdě. Pozlacený konektor USB.

  GENIUS HS-02B sluchátka s mikrofonem

   GENIUS HS-02B sluchátka s mikrofonem, 2 x 3.5mm jack. HS-02B a HS-02C jsou nastavitelná sluchátka v klasickém provedení s měkkými molitanovými klapkami pro dlouhodobé pohodlí. Nastavitelný mikrofon a in-line ovládání hlasitosti činí váš hlas mnohem jasnějším. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

   GENIUS HS-04S sluchátka s mikrofonem

    GENIUS HS-04S sluchátka s mikrofonem. Výborná pro hraní her po internetu, online komunikaciFiltry na mikrofonu omezují nežádoucí zvuk v pozadí. Jemné podušky pro komfort i trvanlivost.Sluchátka obsahují regulátor hlasitosti. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

    GENIUS HS-05A sluchátka s mikrofonem

     GENIUS HS-05A sluchátka s mikrofonem, navíjecí kabel. Luxusní sluchátka v plné velikosti pro pohodlí Užijte si jasný zvuk se sluchátky HS-05A od firmy Genius. Tato luxusní sluchátka s klapkami plné velikosti předchází nepohodlí uší po dlouhém používání, upravitelná spojovací čelenka. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

     GENIUS HS-200C sluchátka s mikrofonem

      GENIUS sluchátka s mikrofonem HS-200C. Integrovaný mikrofon: Ano, Ovládání hlasitosti: Ne, Vibrace: Ne, Délka kabelu: 1,8 m, Citlivost mikrofonu: - 38dB, Citlivost sluchátek: 105 dB. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

      GENIUS HS-400A sluchátka s mikrofonem, černo-zelená

       GGENIUS HS-400A sluchátka s mikrofonem, černo-zelená. Design klapek ve stylu graffiti. Stereo sluchátka s integrovaným mikrofonem. Skvělá pro MSN/ internetový telefon /Skype také pro přehrávače MP3/CD/rádio. Konektor: 2 x 3,5 mm jack.

       GENIUS HS-M200C sluchátka s mikrofonem, single jack

        GENIUS HS-M200C sluchátka s mikrofonem, single jack. Integrovaný mikrofon: Ano, Ovládání hlasitosti: Ne, Vibrace: Ne, Délka kabelu: 1,8 m, Citlivost mikrofonu: - 38dB, Citlivost sluchátek: 105 dB. Konektor: 3,5 mm jack.

        GENIUS HS-M260 sluchátka s mikrofonem, kovově šedá

         GENIUS HS-M260 sluchátka s mikrofonem, kovově šedá. GENIUS HS-M260 vám umožní vychutnat si požitek z hudby a čistých hovorů díky izolaci okolního hluku. Konektor: 3,5 mm jack.

         GENIUS HS-M270 sluchátka s mikrofonem, bílá

          GENIUS HS-M270 sluchátka s mikrofonem, bílá. Tento headset je ideální společník pro poslech hudby během cvičení, práce nebo při jízdě na kole. Easy-to-fit design zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení sluchátek. Na výběr jsou tři velikosti silikonových špuntů (S/M/L), které perfektně sedí. Konektor: 3,5 mm jack.

          GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, bílá

           GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, bílá. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack.

           GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, černá

            GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, černá. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack.

            GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, červená

             GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, červená. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack

             GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, modrá

              GENIUS HS-M450 sluchátka s mikrofonem, modrá. Pohodlný náhlavní headset perfektně odizoluje zvuky okolí a umožní tak nerušeně vyřizovat hovory stejně jako si naplno užívat požitek z hudby. Konektor: 3,5 mm jack.

              GENIUS HS-M505X sluchátka s mikrofonem

               GENIUS sluchátka s mikrofonem HS-M505X. Vlastnosti: Nastavitelný popruh a mikrofon, Ovládání hlasitosti, 40mm měniče pro hluboké basy, Technické specifikace: Headset - Citlivost: 112dB +/- 4dB-, Frekvenční rozshah: 20Hz~20KHz. Konektor: 3,5 mm jack.