Sety - klávesnice + myš

Zobrazené položky 1 - 4 / 4
 

GENIUS KB-8000X, bezdrátový set klávesnice s myší, USB, 2,4GHz mini receiver, černý

  GENIUS klávesnice s myší KB-8000X/ bezdrátový set 2,4GHz mini receiver/ USB/ černá. Vyzkoušejte si další generaci kombinace 2,4GHz bezdrátové klávesnice plné velikosti a myši od společnosti Genius - KB-8000X. Tato kombinace nabízí spolehlivý 2,4GHz přenos pro hladší funkci a nepřerušené spojení. Nízký profil kláves.

  GENIUS KM-210, drátový set klávesnice s myší, USB, černý

   GENIUS klávesnice s myší KM-210/ drátový set/ USB/ černý/ CZ+SK layout. Multimediální klávesnice nové generace je postavena pro snadné a zábavné plenění vašich činností. Nízký profil kláves umožňuje maximální pohodlí při psaní, klávesnice má navíc osm zkratek pro kontrolu médií a použití internetu.

   GENIUS SlimStar C130, drátový set klávesnice s myší, USB, černý

    GENIUS klávesnice s myší SlimStar C130, drátový kit, USB. Sada drátové klávesnice a myši. Klávesnice s klávesami v designu Apple pomáhá omezit chyby při psaní náhodným stisknutím vedlejších kláves a také usazování prachu.

    Herní sada klávesnice E-Blue Auroza, bílá, US a myš Auroza IM

     Herní klávesnice Auroza, kvalitní herní klávesnice s nádherným moderním designem a potiskem kláves, modře podsvícené okraje. Zdarma Herní myš Auroza IM, high end herní myš s ergonomickým tvarem.