Podstavce pod nohy

Zobrazené položky 1 - 8 / 8
 

Podstavec pod nohy Fellowes ENERGIZER

  Ergonomický podstavec pod nohy Fellowes ENERGIZER nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Inovativní pryžový masážní povrch pro regeneraci unavených chodidel při práci. Moderní tvar platformy zlepšuje držení těla, nastavitelný úhel naklonění (do 25°) umožňuje kolébavý pohyb zlepšující oběh krve. Nůžkový systém nastavení výšky v 3 různých úrovních: 100 mm, 135 mm a 165 mm.

  Podstavec pod nohy Fellowes I-Spire černá

   Ergonomický podstavec pod nohy Fellowes I-Spire nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Inovační design. Série I-Spire™, moderní a stylový design, lehká pro přenos, pryžový povrch zabraňuje klouzání nohou, inovativní konstrukce poskytuje při práci pohodlí pro nohy a chodidla, snadná montáž bez nutnosti použití nářadí. Podstavec pod nohy je černé barvy, materiál plast, rozměry: 450×285×110 mm.

   Podstavec pod nohy Fellowes MICROBAN

    Ergonomický podstavec pod nohy Fellowes MICROBAN nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Povrch podstavce pod nohy je z antimikrobiálního povrchu MICROBAN, který zabraňuje rozšiřování mikroorganismů, povrch není nutné mýt a je stále aktivní, plynule nastavitelný a uzamknutelný úhel naklonění, 3 nastavitelné výšky opěrky – použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. Podstavec pod nohy je černé barvy, rozměry 444×108×336 mm.

    Podstavec pod nohy Fellowes REFRESH

     Ergonomický podstavec pod nohy Fellowes REFRESH nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Podstavec pod nohy osvěžující chodidla, ventilační otvory v povrchu usnadňují cirkulaci vzduchu kolem chodidel, masážní povrch pomáhá při udržení správné polohy polohy chodidel, 3 nastavitelné výšky opěrky 95 a 135 mm, plynulé nastavení úhlu náklonu až do 22°, použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad, doporučena Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™. Podstavec pod nohy je černé barvy, rozměry 456×108×335 mm.

     Podstavec pod nohy Fellowes ROCKER

      Ergonomický podstavec pod nohy Fellowes ROCKER nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Podstavec pod nohy s výstupky, které masírují chodidlo, lehká pro přenos, plynule nastavitelný úhel naklonění.

      Podstavec pod nohy Fellowes STANDARD

       Ergonomický podstavec pod nohy Fellowes STANDARD nutí k aktivnímu sezení a končetiny nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. Snadné nastavení úhlu chodidel, jednoduché přestavění dvou poloh výšky (115, 155 mm), neklouže po podlaze, výstupky na povrchu mohou masírovat bosé chodidlo, použití zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem zad.

       Podstavec pod nohy vyhřívaný Fellowes CLIMAT CONTROL

        Vyhřívaný podstavec pod nohy vyhřívaný Fellowes Climat Control. Dva stupně intenzity vyhřívání nebo režim chlazení vzduchem (vestavěný větrák). Vyhřívaný ergonomická podstavec pod nohy řeší problém „studených chodidel“ nutí k aktivnímu sezení. Nohy nejsou ve strnulé poloze, tím podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu a předchází bolestem zad. 2 nastavení teploty s odpovídajícím příkonem 125 W a 250 W, nebo jen chlazení větrákem, 3 nastavitelné úhly sklonu 5°, 14° a 20°, 2 nastavitelné výšky 127 mm a 152 mm, povrch podstavce – masážní hrbolky.

        Podstavec pod nohy, nastavitelný sklon, černý, plast

         Podstavec pod nohy nastavitelný do různých úhlů. Sklon zbaví únavy nohou, černý.