Laminovačky, laminátory A4

Zobrazené položky 1 - 7 / 7
 

Laminovačka DSB HQ-235 A4

  Laminovačka / laminátor DSB HQ-235 A4. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Jednoduchý kancelářský laminátor vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena. Světelná signalizace připravenosti stroje k činnosti. Ochrana proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení, lze oddálit válce a vysunout fólii.

  Laminovačka DSB HQ-236 A4 s řezacím pravítkem

   Laminovačka / laminátor DSB HQ-236 A4 s řezacím pravítkem. Jednoduchý laminátor vhodný pro laminování dokumentů v menší kanceláři nebo pro domácí použití. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Jednoduchá obsluha a skladnost výhodou. Nahřátí stroje do pracovní teploty za 1,5 minuty ušetří čas. Možná laminace i za studena.

   Laminovačka DSB Super 236 A4

    Laminovačka / laminátor DSB Super 236 A4. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 80-125 mic tloušťky laminovací fólie. Rychlý kancelářský laminátor pro laminování i barevných dokumentů. Velkou předností je laminovací rychlost 800 mm/min., která je v této cenové kategorii výjimečná. Přechod do úsporného režimu po 30 minutách.

    Laminovačka Fellowes COSMIC2 A4

     Laminovačka / laminátor Fellowes COSMIC2 A4. Fellowes Cosmic2 A4 s atraktivním designem. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A4 v rozsahu 75–125 mic tloušťky laminovacího filmu včetně laminace fotografií. Je vhodný pro příležitostnou laminaci v kanceláři. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ – zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru. Stroj je vybaven unikátním systémem Jam Free, který významně snižuje riziko uvíznutí laminovaného dokumentu uvnitř stroje. Vybaven taktéž zpětným chodem pro případné zpětné vysunutí laminovaného dokumentu. Oproti původnímu modelu je laminátor vybaven LED diodovým displejem pro snazší výběr funkcí.

     Laminovačka Fellowes SATURN3i A4

      Laminovačka / laminátor Fellowes Saturn3i A4 s novým atraktivním designem a inovovaným systémem zrychleného výhřevu. Laminování za cca 1 min od zapnutí. Umožňuje kvalitní laminaci až do formátu A4 v rozsahu 75–125 mic tloušťky laminovacího filmu, včetně laminace fotografií. Maximální tloušťka dokumentu 0,6 mm. Je vhodný pro laminaci v kanceláři. Technologie InstaHeat – zrychlený výhřev stroje na pracovní teplotu. Stroj je vybaven systémem HeatGuard Technology™ – zdvojenou tepelnou ochranou laminovacího prostoru, která zajišťuje rychlé vyhřátí stroje do pracovního stavu a zamezuje zbytečnému ohřívání těla krytu laminátoru.

      Laminovačka Fellowes SPECTRA A4

       Laminovačka / laminátor Fellowes SPECTRA A4. Základní model pro domácí užití, určený pro nízké zatížení. Umožňuje laminaci do velikosti formátu A4 v rozsahu 75-125 mic tloušťky laminovací fólie. Stroj je vybaven systémem Auto Shut off – automatické vypnutí při nečinosti, šetří energii a předchází přehřátí. Světelná indikace stavu připraven. Stříbrno – černá barva.

       Laminovačka RENZ Lamigo A4

        Laminovačka / laminátor RENZ Lamigo A4, maximální formát 230mm (A4), přístroj je určen pro použití s fóliemi tloušťky 80 mic. nebo 125 mic.. Chraňte své důležité dokumenty v dokonalé kvalitě. Technologie RENZ 4RSH (4-Roll-Short-Heat) zaručuje extrémně krátkou dobu ohřevu pouhých 30 sekund a dokonalý pohyb dokumentu laminátorem díky čtyřem válcům.