CutisHelp DEFENS dezinfekční gel na ruce 100ml

CutisHelp DEFENS dezinfekční gel na ruce 100ml

CutisHelp DEFENS dezinfekční gel na ruce je bezoplachový hygienický rychleschnoucí gel s vysokým podílem alkoholu (65 %) k ochraně rukou před viry a bakteriemi. Uplatňuje se jako skvělý pomocník pro mytí rukou v místech, kde není dostupná voda a mýdlo, např. při cestování, jízdě hromadnou dopravou, v kanceláři, při nákupech apod...

... více informací

Specifikace

  • Značka: Parenteral
  • SKU: 8595218203012
  • EAN: 8595218203012
  • PartNo: CutisHelp DEFENS

Detailní popis

CutisHelp DEFENS dezinfekční gel na ruce je bezoplachový hygienický rychleschnoucí gel s vysokým podílem alkoholu (65 %) k ochraně rukou před viry a bakteriemi. Uplatňuje se jako skvělý pomocník pro mytí rukou v místech, kde není dostupná voda a mýdlo, např. při cestování, jízdě hromadnou dopravou, v kanceláři, při nákupech apod. Nesporná výhoda tohoto dezinfekčního gelu spočívá ve velice rychlém a jednoduchém použití.

 

Použití: Přiměřené množství gelu (objemu/velikosti kuličky hrachu) na ruce, důkladně rozetřete bez vody a mýdla a nechte zaschnout.

Upozornění: Přípravek obsahuje vysoký obsah alkoholu (65%) a je extrémně hořlavý. Ukládejte mimo dosah dětí, aplikujte pod dohledem dospělých, nekuřte a zamezte vniknutí do očí! V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a předložte etiketu z obalu.

Složení: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Triethanolamine

Skladování: při teplotě teplotě 5-25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem, ohněm a zdroji tepla.  

Související