Bolesti kloubů, otoky

Zobrazené položky 1 - 4 / 4
 

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání, 75 ml

  Určeno pro účinnou péči při: artritidě, artróze, bolesti křečových žil, ischiasu, tenisovém loktu, zánětech kloubů. Doplňková péče při: bolestech kloubů, bolestech šlach, bolestech svalů, bolestech zad, natažených svalech.

  CutisHelp MENTOLEN konopné mazání, 200 ml

   Určeno pro účinnou péči při: bolestech kloubů, bolestech šlach, bolestech svalů, bolestech zad, natažených svalech, únavě svalů. Doplňková péče při: artritidě, artróze, bolesti křečových žil, zánětech kloubů.

   Dr. Cann CANABEX, konopné mazání chladivý gel 250ml

    Dr.Cann CANABEX konopné mazání chladivý gel 250ml. Chladivý gel s obsahem přírodního oleje z konopí a mentolu pro účinnou aplikaci na pokožku při bolestech svalů, kloubů, šlach a zad napomáhá prokrvení tkání a jejich regeneraci.

    Dr. Cann CANABEX, konopné mazání hřejivý gel 250ml

     Hřejivý gel s obsahem přírodního oleje z konopí a kapsaicinu pro účinnou aplikaci na pokožku při bolestech svalů, kloubů, šlach a zad napomáhá zlepšit prokrvení postižených tkání a jejich regeneraci. Příjemný hřejivý efekt zároveň poskytuje úlevu při akutních i chronických bolestech. Přípravek se výborně vstřebává a nezanechává na pokožce mastný ani lepivý film.